Battery Dispenser
Price Category 1
Highest price, usually also highest quality.
Price Category 5
Lowest price, usually also lowest quality.
Battery Dispenser
Soraton
PowerMax HPD-3015 18V
Battery Dispenser
Soraton
PowerMax HPD-3015 18V
| Manufacturer: | Soraton SA |
| Origin: | Switzerland |
| Drive: | Battery |
| Voltage: | 18.00 V |
| Power: | 7.50 kN |
| Application Types: | Bead Application |
| Components: | 2C |
| Mixture Ratios: | 2:1 |
| Packagings: | Side by Side - Cartridge |
| Capacities: | 450 ml |
| Weight: | 3999 g |
| Art.-No.: | ST2040 |
| Stock Item: | |
| Spares: | |
| Service: |
Request a quote for larger quantities or project requirements
- Compile your product selection in your quote request
- Enter quantities for each line item
- Request volume pricing and project terms